Haber

Başkan Topaloğlu öğrencilerle bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Ahmet Erkal Tamamlayıcı Eğitim Kursu’nda üniversiteye ücretsiz hazırlanan öğrencileri ziyaret ederek yemek ikramında bulundu.

“Eğitim varsa gelecek vardır” sloganıyla çıktığı yolda öğrencilere ve eğitimin her kademesine desteğini sürdüren Başkan Topaloğlu, üniversite sınavları öncesi öğrencileri motive etmek amacıyla ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Başkan Topaloğlu, haftalardır soru-inceleme kampında alanında uzman 11 öğretmen eşliğinde soru çözen ve konu tekrarı yapan öğrencilere başarılar dileyerek yemek ikram etti.

Öğrencilerin sınav stresinden bir nebze olsun kurtulmaları için her türlü desteği vermeye devam eden Önder Topaloğlu, sınıfları tek tek gezerek öğrencilere üniversite ve bölüm hedeflerini sordu.

Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi olarak öğrencilerin her zaman yanlarında olduğunu ve olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Öğrencilerin hafta içi 09.00-20.30 saatleri arasında soru çözerek konu tekrarı yaptıklarına işaret eden Topaloğlu, “Çocuklarımız kendi gelecekleri için akşam geç saatlere kadar soru çözüyorlar. Onlarla birlikte olmak ve motivasyonlarını artırmak adına yemek ikramında bulunduk. Üniversite sınavında tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Hepsinin istediği üniversiteyi kazanması dileğiyle. Çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Kurs Müdürü Suat Göv ise, öğrencilere ve eğitime yaptığı tüm katkılardan dolayı Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu